Dla użytkowników

Pracuj wygodnie
i efektywnie

Mniej. Znaczy więcej

System bs4 core to jedno kompleksowe rozwiązanie, które eliminuje konieczność przełączania się między aplikacjami i przeszukiwania, gdzie co jest dostępne. Wykluczamy również potrzebę przepisywania danych

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy, masz pod ręką w jednym systemie, a dane mogą automatycznie zaciągać się z różnych źródeł (np. ze strony internetowej, z GUS, zsynchronizowanych aplikacji).

Twoja aplikacja. Twoje zasady

Tworząc system bs4 core poświęciliśmy dużo uwagi również na ergonomię systemu, jego przejrzystość i wygodę użytkowania. System dopasowujemy do Ciebie i Twojej pracy, a nie odwrotnie!

Prosta konfiguracja ekranu startowego w bs4 core
Do obsługi systemu bs4 core wystarczy przeglądarka i dostęp do internetu

Szanujemy Twój czas

Żmudne zadania, takie jak tworzenie raportów zostają oddelegowane do programu, który tworzy je automatycznie. Czas dotychczas poświęcany na nużące przygotowywanie raportów, możesz przeznaczyć na istotniejsze i ciekawsze zadania.

Tajna broń na niepamięć

System przechowuje również pełną historię korespondencji i wewnętrznych komunikatów czy notatek, w powiązaniu z danym kontrahentem, zleceniem, projektem itp.

W ten sposób dostarczamy Ci do pracy rzetelne, całościowe informacje, które umożliwią utrzymanie wysokiej jakości efektów, a także dostęp do historycznych danych, ułatwiający rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych oraz rozwiewanie wątpliwości klientów.

Raporty statystyczne

Wykorzystaj pełny potencjał zbieranych informacji, wyświetlając, obliczając i analizując dane

Wewnętrzny komunikator

Wysyłaj komunikaty w wątkach powiązanych z różnymi obiektami w systemie, dodawaj pliki i korzystaj zrozmów grupowych.

Notatki

Zapisuj i zachowuj ważne informacje, by mieć je zawsze pod ręką. Dodawaj powiązania z różnymi obiektami, by nadać im kontekst.

Sprawna praca zdalna

System bs4 core jest dostępny przez przeglądarkę internetową, więc wystarczy Ci komputer i połączenie z internetem, aby mieć dostęp do pełnych informacji i zasobów, potrzebnych do rzetelnej pracy. Jeśli biuro masz w telefonie, dostępna jest również aplikacja mobilna.

Dzięki systemowi bs4 core zyskujesz domową wygodę jednocześnie z biurowym dostępem do wszystkiego, czego Ci potrzeba.

Łatwa współpraca w zespole z bs4 core
bs4 core ułatwia wspólną pracę, zarówno na żywo, jak i zdalnie

Łatwa współpraca w zespole

Przy użyciu wewnętrznego komunikatora jesteś w ciągłym kontakcie ze współpracownikami, niezależnie od ich lokalizacji. Skrzynka e-mail do kontaktu z klientem również jest wbudowana w oprogramowanie bs4 core.

W zależności od uprawnień możesz mieć dostęp nie tylko do własnego kalendarza z zadaniami, a także do harmonogramu pracy całego zespołu. Nawet pracując w domach, sprawnie zintegrujecie zadania.

Dodatkowo korzystając z aplikacji mobilnej, możesz pracować nie tylko z domu, ale z dowolnego miejsca, które zapewnia dostęp do internetu.

Zobacz więcej

Nie ma więcej sugestii do wyświetlenia