Komunikator

Komunikator firmowy w systemie bs4 core jest kompleksowym narzędziem zbudowanym z myślą o komunikacyjnych potrzebach biznesowych wewnątrz firmy.

Więcej niż tylko komunikator

Komunikator wewnętrzny w systemie bs4 core umożliwia powiązanie konwersacji z innymi elementami systemu, np. konkretnym kontrahentem, zleceniem, reklamacją, ofertą itp. Tak połączona rozmowa jest dostępna w kartotece danego obiektu, aby z łatwością wyszukiwać wszystkie związane z nim informacje – wszelkie ustalenia, czy komentarze.

Wszystko jest automatycznie zarchiwizowane, z łatwym dostępem, a w efekcie znacząco ułatwiamy rozwiązywanie wszelkich wątpliwości i wielu konfliktów wśród pracowników.

Powiązania
Automatyczna archiwizacja
Załączniki
Podział na wątki
Łatwy dostęp
Prywatne wątki
Reakcje na wiadomości
Rozmowy grupowe
Ulubione konwersacje
Nazwy wątków

Wszędzie, gdzie go potrzebujesz

Dostęp do systemu bs4 core, a zatem i komunikatora, odbywa się przez przeglądarkę internetową, więc możesz komunikować się z dowolnego miejsca. Co więcej, możesz również wysyłać komunikaty z wielu stron w programie bs4 core – poszczególne kartoteki mają skróty do tworzenia wiadomości od razu z nimi powiązanych.

Prywatność pod kontrolą

Oferujemy możliwość zarządzania dostępem do komunikatów – sam decydujesz, czy mają być publiczne (każdy będzie mógł je zobaczyć i dołączyć do rozmowy), czy prywatne – widoczne tylko dla uczestników konwersacji.

Pracuj jeszcze wygodniej

Co więcej, system ma funkcję reagowania na poszczególne wiadomości oraz szybkiego oznaczania uczestników i dodawania do wątku nowych osób.

Zawsze znasz kontekst

Wysyłanie komunikatów powiązanych z innymi elementami systemu oszczędza czas – zamiast opisywać całą sytuację, załączasz kartotekę danego elementu i zadajesz tylko konkretne pytanie, a każdy odbiorca sprawdzi kontekst i szczegóły klikając link do powiązanego obiektu.

Łatwo dbasz o porządek

Poszczególne konwersacje w systemie bs4 core można porządkować w wątki, dla przejrzystości nadawać im adekwatne nazwy oraz oznaczać najistotniejsze z nich, aby były zawsze pod ręką.