Dla kierowników

Czas na
świeże podejście
do oprogramowania
biznesowego

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie wiedzy firmowej na wypadek rotacji pracowników

Ważne informacje

Gromadzenie pełnej wiedzy o klientach, projektach, komunikacji i codziennej pracy

Integracja i spójność

Sprawna integracja pracy pomiędzy pracownikami, zespołami i działami

Kontrola postępów

Cykliczne i automatyczne monitorowanie KPI, analiza raportów i szczegółowe statystyki

Wsparcie zespołów

Niedopouszczanie do nieporozumień i szybkie rozwiązywanie konfliktów w zespole

Świadome decyzje

Wygodne generowanie zestawień, wykresów i statystyk wspierających rzetelne decyzje

Usprawniaj zarządzanie

Zarządzasz pracą Twojego zespołu szybciej i wygodniej, na podstawie pełnych, rzetelnych danych.

Z bs4 core łatwo zidentyfikujesz wąskie gardła, sprawdzisz czasochłonność i kosztowność poszczególnych prac, wprowadzisz odpowiednie zmiany i zapanujesz nad harmonogramem pracy oraz obłożeniem obowiązkami.

Widok kanban

Zyskaj przejrzysty, bieżący wgląd w realizację zadań i projektów. Organizuj pracę zespołu w formie tablicy Kanban – umożliwiamy dopasowanie go do potrzeb Twojego działu. To proste, graficzne przedstawienie i przeciąganie zadań przez proces realizacji.

Statystyki i raporty

Zyskasz dostęp do statystyk i raportów, które dostarczą rzetelne dane do podejmowania zarówno codziennych, jak i strategicznych decyzji.

Intuicyjne dashboardy

Konfigurujemy pulpit managera indywidualnie dopasowany do potrzeb – najważniejsze dla Ciebie dane zebrane w jednym, dedykowanym widoku!

Dynamiczne zestawienia

W bs4 core ułatwiamy dostęp do najróżniejszych danych przez przejrzyste zestawienia, w których konfigurujemy dowolne kryteria przeszukiwania obiektów.

kanban przenoszenie obiektów

Zwiększaj efektywność

Oszczędzaj czas pracowników poświęcany na przepisywanie danych – wdrażamy kompleksowe rozwiązanie, które zastąpi wiele pojedynczych aplikacji, a z pozostałymi zapewni sprawną synchronizację.

Automatyzacje

Automatyzuj proste, powtarzalne zadania. Ile czasu zaoszczędzisz w Twoim zespole, jeśli oprogramowanie zajmie się generowaniem ofert i innych dokumentów, pozwoli na szybkie tworzenie hurtowych wiadomości z szablonów, czy zajmie się pilnowaniem terminów?

Komunikator

Usprawnij komunikację wewnętrzną. Przejrzysty komunikator oszczędza czas na pisanie wiadomości, dzięki możliwości załączenia linka do kartoteki zawierającej kontekst wypowiedzi (konkretnego klienta czy projektu.

Poczta e-mail

Z kolei skrzynka e-mail załatwi kwestię porządkowania korespondencji zewnętrznej i szybkiego wyszukiwania wiadomości w archiwum.

Centralna baza danych

Cała komunikacja jest uporządkowana, więc z łatwością odnajdziesz odpowiednie ustalenia i wszystko, czego potrzebujesz do rozwiązywania konfliktów w zespole.

Praca zdalna

Dostarczamy także narzędzia do organizowania i śledzenia pracy zdalnej.

Wybierz bezpieczne oprogramowanie

Nie próbuj odkrywać koła na nowo – skracamy czas i zmniejszamy koszty wdrożenia dopasowanego i kompleksowego oprogramowania, dzięki naszej gotowej platformie low-code, która umożliwia indywidualną konfigurację systemu pod potrzeby Twojej firmy, bez wykorzystywania czasu pracy programistów.

Pracujemy zwinnie, więc kolejne efekty są dostępne i widoczne z każdym tygodniem. Angażujemy się w rzetelne odzwierciedlenie procesów w Twojej firmie, dzielimy się swoim know-how na podstawie 20 lat działalności, dostarczając stabilny, kompleksowy system, który zapewnia realne oszczędności.

Oferujemy przejrzyste warunki współpracy, bieżące wsparcie help desku i stabilny, ciągle rozwijający się system. Co więcej, możliwości konfiguracyjne bs4 core umożliwiają nam elastyczne podejście do zmian – zawsze masz możliwość zlecenia modyfikacji systemu, dopasowania go na nowo do zmieniających się warunków.

Kupujesz jeden system, a zyskujesz nieskończoność możliwości!

Zobacz więcej

Nie ma więcej sugestii do wyświetlenia