bs4 business solutions
sp. z o.o.
bs4 business solutions sp. z o.o.
Infolinia: 61 848 44 23

Naszą misją jest stymulacja rozwoju polskich przedsiębiorstw i instytucji, poprzez budowę oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT, tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami i postępem technologicznym.

Michał Lipiecki, CEO BS4

Oprogramowanie, które zapewnia przewagę!

Od samego założenia firmy w 2002 roku, zajmujemy się rozwojem autorskiego oprogramowania low-code – aktualnie mamy w tej dziedzinie największe doświadczenie w całym kraju!

Dostarczanie systemów low-code oznaczało dla nas wprowadzenie na rynek systemu biznesowego, który odmienił oblicze rozwiązań IT, choć w tamtym czasie jeszcze niewielu przedsiębiorców miało świadomość istnienia takiej możliwości.

Wdrażamy zwinnie, bez prac programistycznych, skracamy czas dostarczenia programu. Osiągamy to z użyciem naszej innowacyjnej platformy, która pozwala na budowanie dedykowanego systemu z gotowych klocków, w których skonfigurować do potrzeb każdej firmy możemy praktycznie każdy element. Prowadząc setki wdrożeń zyskaliśmy ogromną wiedzę w wielu różnorodnych branżach i z chęcią dzielimy się naszym know-how podczas wdrożeń.

Kierujemy nasze rozwiązanie do średnich (co najmniej 10 użytkowników systemu) i dużych firm. Nasze rozwiązanie jest elastyczne i skalowalne, aby rosnąć razem z Twoją firmą i na bieżąco dopasowywać się do zmian.

Skąd nazwa bs4?

Oryginalnie nazwa firmy pochodzi od tajnego, przedwojennego referatu BS4 (biura szyfrów), w którym pracowali trzej kryptolodzy: Marian Rejewski, Henryk Zygalski i Jerzy Różycki. Nazwa została wybrana w celu upamiętnienia i oddania czci tym wybitnym matematykom, którym udało się rozszyfrować niemiecką maszynę szyfrującą Enigma.

Aktualnie jest również rozwijana jako: “business solutions for…”

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

E-mail

Skontaktuj się z nami o dowolnej porze

Infolinia

Zadzwoń do nas w dni robocze od 8:00 do 16:00

61 848 44 23

Jak możemy usprawnić Twój biznes?

Umów się na darmową, niezobowiązującą konsultację.

Podczas 60-minutowej sesji poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Już wychodzisz?