Moduł systemu CRM w bs4 core

W ramach systemu bs4 core oferujemy kompleksowe rozwiązania
z zakresu zarządzania relacjami z klientami – CRM.

Kontrahent - Widok 360 stopni

Kompleksowe rozwiązania CRM

Dzięki wysokiej możliwości konfiguracji systemu bs4 core tworzymy dla firm kompleksowy CRM, powiązany z innymi funkcjami programu, który obejmuje pełną ścieżkę obsługi klienta i gromadzi kompletne dane na jego temat.

CRM to wycinek naszego oprogramowania, który połączony z pracą wszystkich innych działów, wprowadza w firmie spójne działania oparte na rzetelnej wiedzy o klientach i zawsze skoncentrowane na docelowym odbiorcy.

Wsparcie relacji z klientami na każdym kroku

Rozpoczynając od automatycznego zaciągania danych z formularzy kontaktowych na stronie internetowej, przez pobieranie informacji o firmie przez KRS i tworzenie pełnej historii kontaktu (sms-y, e-maile, notatki z rozmów, zadania, reklamacje, faktury, spotkania – możemy skonfigurować dowolne typy zdarzeń) wraz z notatkami o preferencjach danego klienta, wszystkimi osobami kontaktowymi, adresami siedzib i oddziałów, zgodami na przetwarzanie danych – spośród wszystkich tych informacji, gromadzimy w systemie tylko te, których potrzebujesz.

Co więcej, przy innych obiektach w systemie (projektach, zleceniach, komunikatach i wielu innych) umożliwiamy powiązanie ich z danym kontrahentem, aby ułatwić wyszukiwanie wszystkich powiązanych ustaleń, informacji i działań.

Z takim zapleczem handlowcy będą gotowi na każdą, nawet najtrudniejszą rozmowę z klientem, będą prowadzić rzetelną i profesjonalną współpracę oraz z łatwością znajdą informacje niezbędne i przeważające szalę przy sprzedaży i negocjacjach.

Automatyzacja w oprogramowaniu CRM

Kontrahent - automatyzacja działań

Oferujemy również wiele automatyzacji w całym procesie obsługi klienta – związanych z wysyłaniem informacji, automatycznym uzupełnianiem danych, potwierdzaniem dowolnych spotkań i wydarzeń, generowaniem zadań, przypomnieniami.

Takie rozwiązanie gwarantuje również wyraźne przypisanie klientów do handlowców, ułatwia wyszukiwanie wszelkich niezgodności i w efekcie rozwiązuje wiele konfliktów czy wątpliwości.

Wygodny i przejrzysty dostęp do danych o klientach

W systemie bs4 core udostępniamy przejrzyste zestawienia (z możliwością kolorystycznego wyróżniania najważniejszych danych), wyszukiwanie kontrahentów po dowolnych kryteriach oraz szczegółowe segmentowanie ich w grupy (a następnie wysyłkę precyzyjnie wyselekcjonowanych dla danej grupy ofert).

Wszystkie te dane przetworzone przez procesy związane z obsługą klienta, mogą następnie trafiać do innych działów w firmie, aby wspierać ukierunkowanie ich pracy na to co najważniejsze, co zapewnia firmie stałe funkcjonowanie – na klienta.